.

.

22inch Кадрава Faux Locs Капчиња Коса Божица Locs Капчиња Плетење на Косата Плетенки Mambo Коса Екстензија 24Roots/Pack (5pack, 1B#)

22inch Кадрава Faux Locs Капчиња Коса Божица Locs Капчиња Плетење на Косата Плетенки Mambo Коса Екстензија 24Roots/Pack (5pack, 1B)

Мислење на купувачите:

DEN 791.76
Износ
Залиха

1.Пакет : 24 Насоки/Парче, 5 Парчиња/Пакување, Обично 5 Парчиња Може Да Полна Глава. 2. Гаранција : Сопствена Фабрика за Снабдување,Продавница со Доверба, 100% Пари Гаранција за враќање. 3. Брза Испорака : FBA Производи : 1-4 дена, FBM Производи : 10-14 дена на повеќето главни Земји. 4.УПОТРЕБА : Секојдневна Употреба, Фестивал, Забава, Одмор, Подароци, Дневен одмор живот, Спорт итн. 5.Предност : Следете ги Моден Тренд, Обидете се Нови Стилови Покажете ја Вашата Сопствена Убавина Толку Лесно, Капчиња Стил е Навистина Симпатична, Чувство Како Божица, Гледајќи Како Кралица, Доаѓаат со Бесплатен Дар Капчиња Игла и Прстени.Бренд Име : Keya Name : капчиња коса fauxs locs Length : 24 Inch Package : 24 Снопови( 5 Пакети )/Set Материјал : 100% Синтетички Hair Item Тип : senegalese пресврт Капчиња Коса,пролет пресврт коса,капчиња senegalese пролет пресврт коса.Предмети По Пакет : 24 Roots/По Пак, 5 Packs/Многу.Пролет senegalese пресврт.Стил : пролет пресврт+Кадрава Завршува,Синтетички Влакна Екстензии.Целосна Глава : Обично 5 Пакети Може да се Направи Целосна Главата.Пол : жените's User возрасна група : генерално се користи од страна на сите.Предност : природно сјајна, мазна брановидна, лесна и мека, многу лесно може да се инсталира.Поврзани Капчиња Коса, Плетенки : пролет пресврт коса,senegalese пресврт коса,кутија плетенки капчиња коса,Faux locs, Faux locs капчиња коса, Божица faux locs капчиња коса, Брановидна senegalese пресврт капчиња коса.Губење на Квалитетот : Капчиња Senegalese Коса, мала Тежина, Тесна Сјајна и Свиленкаста, Мазна, Компактен, Многу Мека, Не Груб, Без Мирис, Без Метежот, Не е Лесно да се Одделат, Лесно да го Инсталирате, Убава Коса и Изгледаат Природно , Трае Долго Време.Употреба : Дневна,Употреба,Партија,Перформанси и сл.Различни прилики може да избере различни бои,Обезбедува безбедна уште удобно прилог за целодневно носење.Користење време : Бомба Пресврт косата обично 5-6 недели може да се користи,ве Молиме да се грижи за вашата коса, можете да го користите за подолго време.Политика на враќање : Не ми се допаѓа или производ има никакви проблеми, Нема причина да се вратат за враќање на средствата.Answer : ___________________________ Note : Бои Може Да Се Разликува Малку Во Зависност Од Вашиот Персонален Компјутер Или Мобилен Телефон Monitor Settings.Ние Не Се Обидуваме Се Потрудиме Да Ги Претставуваат Боите На Сите Наши Производи.

Декларирани својства

Најдобри предлози