.

.

Ogrmar 10PCS Нерѓосувачки Челик Z Форма Реверзибилна Комунални Над Вратата Назад Бања, Кујна Организатор Рек Закачалка Кука за Облека, Крпи Марами Копчиња Капи (Сребро)

Ogrmar 10PCS Нерѓосувачки Челик Z Форма Реверзибилна Комунални Над Вратата Назад Бања, Кујна Организатор Рек Закачалка Кука за Облека,

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

Висок Квалитет : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, многу издржливи, Z облик дизајн, Премиум квалитет, од нерѓосувачки челик, штити од 'рѓа и корозија куките се направени од не' рѓосувачки челик, цврсти и издржливи структура, лесни, на еден суптилен и стилски додатоци.Како Безбедно Како Може да Биде : за Разлика од некои други виси куки, нашиот дизајн има заоблени краеви, без остри поени.Одлично за бесење neckties, ремени, handkerchiefs, маици, капи, шалови, крпи, облека, па дури и jewelers.Лесен за Користење : Бидете сигурни дека ќе се мери ширината на вашата инсталација место да се осигура добро се вклопуваат.Куките ќе биде одличен подарок за секој кој кирии и не сакате вежба во ѕидови или да додадете други видови на постојана куки.Лесен и удобен за употреба, без завртки.Удобен : Не треба да се држиме, без завртки & ноктите, нема потреба да ги инсталирате.Куките се отстранува и удобен за да се спакуваат, можете исто така да ги земе за надворешна употреба.Разноврсна:Широко се користи во купатило, кујна, хала, дневна соба и за статистика, болници, училишта, канцеларии и јавни места,Идеален за виси до кошула, вратоврска, капа, шамија, крпа, облека, грб итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози