.

.

1,252 Парчиња Гума Бендови Сет Вклучува: 4 Loom Бендови Кеси. 300 Бендови, 12 Clasps & 1 Looping Алатка по Торба. Бои: Светло, Неонски & Сјај. Дизајниран во САД.

1,252 Парчиња Гума Бендови Сет Вклучува: 4 Loom Бендови Кеси. 300 Бендови, 12 Clasps & 1 Looping Алатка по Торба. Бои: Светло, Неонски

Мислење на купувачите:

DEN 155.76
Износ
Залиха

Работи со Големи Името на Брендот Наѕира и Додатоци.Секоја Торба вклучува 300 бендови, 12 clasps & 1 looping алатка.Вкупно 4 кеси со 600 Светли бои, 300 Неонски и 300 Сјај.ГРАНТ ВКУПНО 1,252 компјутери set.Да уживаат во забавата со твоите најдобри пријатели!.Дизајниран во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози