.

.

Апекс RF-3030 Целата Куќа Вода Филтрација Систем на Замена на Филтер Кертриџ Пакување од 3 - Содржи Слоевита, Мулти-Фаза на Тешки Метали отстранување кертриџ и Јаглерод

Апекс RF-3030 Целата Куќа Вода Филтрација Систем на Замена на Филтер Кертриџ Пакување од 3 - Содржи Слоевита, Мулти-Фаза на Тешки

Мислење на купувачите:

DEN 3353.04
Износ
Залиха

ПОГОДЕН ЗА 3-ФАЗИ ВОДА ФИЛТРАЦИЈА - се состои од три типа на филтер касети кои лесно може да се прилагоди и да ги собере сите 3 фаза филтрација систем без да се попречува ефикасноста на систем за прочистување.ВИСОК ФИЛТРАЦИЈА КАПАЦИТЕТ - 20 инчи x 4.5 инчи филтер касети даде висок капацитет на филтрација во голем обем кој е соодветен за да ги задоволи потребите на станбени згради и големи домови со леснотија.ЕФЕКТИВНА ФИЛТРАЦИЈА - Овој пакет вклучува Слоевита, Мулти-фаза на Тешки Метали отстрани кертриџ , и Јаглерод Кертриџ кој се ефикасно да се намали на било каков вид на штетни честички со вкус и мирис и ви дава здрава вода за пиење.ЛЕСНА ЗАМЕНА за ИНСТАЛАЦИЈА - на Овие касети се на стандардна големина, што го прави лесно да се користи за замена на филтрација касети и универзална одговара на било 3-фаза вода филтрација систем за целата куќа.КОМПАТИБИЛНОСТ - Ова замена на филтер во собата е компатибилен со сите стандардни филтрација системи кои имаат три фази направи универзален одговара, без да се грижиш за големина одговара.

Декларирани својства

Најдобри предлози