.

.

Полначот Стојат Компатибилен со Amazfit GTR 2, GTR 2e, GTS 2 Мини, GTS 2e, BIP U, BIP U Pro, Поп Про, Zepp E, Zepp Z,Т-РЕКС Про,USB Конектор за Кабел Погодни за Amazfit GTR 2 Smartwatch

Полначот Стојат Компатибилен со Amazfit GTR 2, GTR 2e, GTS 2 Мини, GTS 2e, BIP U, BIP U Pro, Поп Про, Zepp E, Zepp Z,Т-РЕКС Про,USB

Мислење на купувачите:

DEN 287.76
Износ
Залиха

Хуманизирано дизајн : Преносни полнење клупа обезбедува удобен агол на гледање,овозможува да се види на часовникот на екранот лесно на прв поглед ,толку згоден за да прочитајте и проверете ја пораката за време на полнењето.Брзо Полнење : станица за Полнење собрани дизајн со 3.3 Метри кабел, обезбеденото исечени со полнење pin за да го поврзете го види во брзо полнење брзина,може да се наплаќаат каде било со помош на USB извор на енергија на КОМПЈУТЕР/лаптоп/лаптоп.Компатибилен : Замена на кабелот на полначот на компатибилен за Amazfit GTR 2, GTR 2e, GTS 2 Мини, GTS 2e, BIP U, BIP U Pro, Поп Про, Zepp E, Zepp Z,Т-РЕКС Про се види.Hight-квалитет : се Направени од издржлив ABS + ПВЦ aterial и бакарна жица за да се гарантира стабилен тековната пренос и полнење на квалитетот на полнење клупа има вграден-во кратки-коло, и со текот температура заштита за да ви обезбеди безбедно полнење заштита.Удобен : Нема потреба да се отстрани watchband повеќе за полнење, лесни, може да се стави тоа во вашата торба и го носат околу, идеален за патниците и за бизнис-корисници.

Декларирани својства

Најдобри предлози