.

.

DRFFVEkzl Chopstick Носителот Складирање Садови Одвод Рек Chopstick Лажица Прибор За Јадење Складирање Рек Одвод Држач Дише Круг Кафез За Кујна (Боја : Црна)

DRFFVEkzl Chopstick Носителот Складирање Садови Одвод Рек Chopstick Лажица Прибор За Јадење Складирање Рек Одвод Држач Дише Круг

Мислење на купувачите:

DEN 806.16
Износ
Залиха

●се направи прибор за на маса се исцеди и вентилација брзо, имајќи го на чиста,спречување на садови или кујна алатка од вода останатите. ●Безбедни и здрави. ●Едноставна нож стапчиња за јадење складирање кутија, само-излезните влага, распаѓање на мирис, чувари на здрава нож и стапчиња за јадење складирање. ●Со шупливи дизајн на дното на внатрешниот слој, држете се сува и Лесно да се чисти. ●Оваа складирање кутија може да биде одвоен во неколку делови за да ви прибор за чистење и здравје.

Декларирани својства

Најдобри предлози