.

.

Camecho Андроид Автомобил Стерео Радио Аудио за Cruze J300 2008-2012, 9.7 Инчен Вертикален Екран на Допир за Автомобил Играч со Bluetooth,FM,WiFi, GPS,Огледало Линк, Subwoofer,EQ,Двоен режим на USB

Camecho Андроид Автомобил Стерео Радио Аудио за Cruze J300 2008-2012, 9.7 Инчен Вертикален Екран на Допир за Автомобил Играч со Bluetooth,FM,WiFi,

Мислење на купувачите:

DEN 4703.76
Износ
Залиха

【9.7 Инчен Android Автомобил Стерео】автомобил радио одговара на вашиот Cruze J300 2008-2012,Андроид 10.1 Систем, 1 GB(RAM)+16 GB(ROM) 9.7" калено стакло огледало и целосен екран на допир за дизајн, издржлива, чувствителни и лесно да се работи,висока 1080 P резолуција, Двоен режим на USB влез. 【WIFI и GPS Навигација】 Вграден WIFI и GPS мапата, можете да го користите офлајн и онлајн GPS навигација.Поддршка преземање на разни апликации.Како што се You Tube, Instagram, Tik Tok, Goolge мапа итн. 【Вграден Bluetooth 4.0 & FM Радио】Кој hands-free Bluetooth систем, лесно можете да го спарите со вашиот паметен телефон да се земе вашите важни повици без да се оттргнува од возење и поддршка МИКРОФОН на текст.Поддржува Bluetooth репродукцијата на музика за супериорен музика за слушање искуство!Поддршка FM радио, automatic channel режим на пребарување, полу-автоматски и точни прилагодување метод.Поддршка на различни EQ звучни ефекти сцена избор. 【Телефон Линк & 7 Инчен HD Екран на Допир】Поддржуваат Android / i Phone огледало линк, да го синхронизирате екрани преку огледало линк, Огледало линк може да се направи преку USB-кабел (IOS и Android Телефон) или WIFI (IOS Телефон) конекција.Синхронизирајте го вашиот паметен телефон на големиот екран и да уживате во повеќе функции.Како што се мапи, филмови, видео повици и повеќе. 【Обратен Слика на Текст & SWC & CANBUS Кутија】Со резервната камера, кога ќе предизвика обратен, стерео систем автоматски да се врти на камерата за најдобри визуелни без оглед на временските услови, обезбедување на побезбеден заштеда на време и искуство!Со воланот контролер, брзо да ги вклучите функциите што сакате со вашиот автомобил воланот.Изградена во CANBUS, тоа може да помогне во остварување на реално време за синхронизација на информации, изработка на автомобил контрола на повеќе интелигентни и прецизни.

Декларирани својства

Најдобри предлози