.

.

5pcs Мека Четка Прашина Почиста за Компјутерска Тастатура Мобилен Телефон Таблета PCB Чистење Поправка Алатки Поставите Пргав и Привлечни

5pcs Мека Четка Прашина Почиста за Компјутерска Тастатура Мобилен Телефон Таблета PCB Чистење Поправка Алатки Поставите Пргав и Привлечни

Мислење на купувачите:

DEN 1363.20
Износ
Залиха

Големина : за 123mm.Функција : Чистење.Функција : Телефон Таблет PC Repair Чисти Алатка.Број На Модел : Мека Прашина Чистење Со Четка. 5pcs Мека Четка Прашина Почиста за Компјутерска Тастатура Мобилен Телефон Таблета PCB Чистење Поправка Алатки Поставите Пргав и Привлечни.

Декларирани својства

Најдобри предлози