.

.

Kirigen Дрво Кујна Utensil Носителот Со 3 Прегради - Дрвени Готвење, Складирање Flatware, Прибор за јадење, Есцајг Caddy - Countertop Декоративни Прибор Организатор Crock Природни,3KH-NA

Kirigen Дрво Кујна Utensil Носителот Со 3 Прегради - Дрвени Готвење, Складирање Flatware, Прибор за јадење, Есцајг Caddy - Countertop

Мислење на купувачите:

DEN 623.76
Износ
Залиха

[СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН] : Ова дрвени десктоп прибор организатор носителот кутија е опремен со mortise и tenon заеднички,избрани дрво, Кое е прилично изглед и издржливи,кое било место е сценографијата со тоа. [СО ИМЕТО КАРТА НОСИТЕЛОТ] : готвење utensil носителот доаѓа со деликатна bronzed карта носителот,кој е совршен за Кујна оркестарот на клупи, маси, или контра блузи,чување на разни мали предмети,садови,flatware,прибор за јадење,есцајг, пенкало, ножици итн.Метална ознака носителот прави оваа симпатична дрво caddy повеќе практични и додава еден допир на гроздобер. [ФУНКЦИОНАЛНА &3 ПРЕГРАДА за СКЛАДИРАЊЕ] : Ова 3 прегради сребрениот caddy организатор бин може да се користи за широк спектар на цели, не само за чување на прибор за на маса, но, исто така, да се организира канцелариски материјали, шминка четка касети, итн.Правоаголни дрво кујната готвење utensil организатор crock со 3 комората е ефикасно категоризирање и простор за заштеда на енергија. [РАСТИТЕЛНО МАСЛО БОЈА] : Природни бои, јасно дрво, сјај карактеристична,нашите utensil држачот за кујна и дома декор се безопасни и еко-пријателски. [ДИМЕНЗИИ] : На outsize на оваа кујна utensil носител е L14.96"*W4.76"*H6.3"инч.

Декларирани својства

Најдобри предлози