.

.

JBL Клип 4 - Преносни Мини Bluetooth Звучници, Биг Аудио и Punchy бас, Интегрирани Carabiner, IP67 Водоотпорен и dustproof, 10 Часа на Изведба, Звучник за Дома, Отворено и Патување - (Розева)

JBL Клип 4 - Преносни Мини Bluetooth Звучници, Биг Аудио и Punchy бас, Интегрирани Carabiner, IP67 Водоотпорен и dustproof, 10 Часа

Мислење на купувачите:

DEN 1918.80
Износ
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .БОГАТА JBL ОРИГИНАЛНА ПРО ЗВУК : легендарниот JBL потпис звук испорачува изненадувачки биг аудио и punchy бас од Клип 4 е мала големина.УЛТРА-ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН И ИНТЕГРИРАНИ CARABINER : JBL Клип 4 ултра-пренослив дизајн со редизајниран интегрирани carabiner за екстра заштита, земете JBL Клип 4 секаде и насекаде.Само клип на појас, ремен, или тока и да си одат истражуваат светот. 10 ЧАСА НА ИЗВЕДБА : Не пот малите работи како полнењето на вашата батерија.Клипот 4 ти дава до 10 часа на исполнување на едно полнење.БЕЗЖИЧНА BLUETOOTH СТРИМИНГ : Безжично да стримувате музика од вашиот телефон, таблет или било кој друг Bluetooth-enabled device.IP67 ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF : на базен.За да парк.Во туш.JBL Клип 4 е целосно водоотпорен и dustproof, па може да се донесе вашиот говорникот насекаде.

Декларирани својства

Најдобри предлози