.

.

Lorex 8-Канал 4K Smart Откривање на Ultra HD Мрежа Видео Рекордер со 3TB HDD и 6X 4K Smart Одвраќање IP Безбедносни Камери со Ноќно 150', IP67 Водоотпорна

Lorex 8-Канал 4K Smart Откривање на Ultra HD Мрежа Видео Рекордер со 3TB HDD и 6X 4K Smart Одвраќање IP Безбедносни Камери со Ноќно

Мислење на купувачите:

DEN 21358.80
Износ
Залиха

8-Канал 4 K Smart Откривање на Ultra HD Мрежа Видео Рекордер со 3 TB HDD - Ethernet Кабел - Адаптер - HDMI Кабел - USB Глушец - 6x 4 K Smart Одвраќање IP Камери за Безбедност - CAT5e Етернет Кабел - Монтирање на Комплет - Quick Start Водичи - Lorex 1 Година Ограничена Гаранција. 8-Канал 4 K Smart Откривање на Ultra HD Мрежа Видео Рекордер.Снимајте и гледајте видео во до 4 K (8 MP) Ултра HD Резолуција на сите камери.Дигитално да зумирате на далечни објекти за поголема јасност.Проширите вашиот систем за безбедност до 8 IP камери со вграден-во Рое пристаништа. 4 K снимање со smart home compatibility Record и приказ на импресивен 4 K видео резолуција со врвни рекордер, обезбедување на вас со супериорен детали и дефиниција.Спарен со Smart IP камери кој напредни лице и возило откривање, ова снимач може да се испрати на движење предизвика притисок известувања предизвикани само од страна на луѓе или возила.Ова обезбедува само најрелевантните движење сигнали.Користете Паметни функција за Пребарување за да го филтрирате движење настани од областа на време/датум и лице или возило, ви заштедиме време при разгледување на снимката.Со пригоден паметни дома и гласовна контрола компатибилност, далечинско гледање, и advanced motion detection, овој рекордер за квалитет и перформанси е неспоредлив.Далечинско гледање од вашиот мобилен со Lorex Home This функција богати систем е дизајниран за употреба со нашите иновативни, кавга-бесплатно Lorex Дома во стан.Користење на Lorex Дома, можете брзо и лесно да ги видите вашиот безбедносен систем далечина од вашиот паметен телефон или таблет и контрола на активните одвраќање карактеристики.Едноставно симнете бесплатен стан, скенирање на QR кодот на NVR и вашиот камери ќе се појави за да монитор (или преглед снимки).Можете исто така да програмата на стан за да испратите ќе движење се активира со притисок известувања и e-mail известувања со екранот атачменти директно на вашиот телефон за да бидете поврзани на вашиот имот на сите времиња.Работи Со Apple i Phone на Apple i Pad, Андроид Телефон Android Таблет на Apple TVSmart дома компатибилност.

Декларирани својства

Најдобри предлози