.

.

Cuticle Тример Nipper Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Остри Напор Машина Nipper Дебели Ingrown Ноктите Nippers Нокти Педикир Алатка за Дома и Салон

Cuticle Тример Nipper Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Остри Напор Машина Nipper Дебели Ingrown Ноктите Nippers Нокти Педикир Алатка

Мислење на купувачите:

DEN 275.76
Износ
Залиха

Овој производ е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик што го прави повеќе издржливи, висока - перформанси ножеви со напредни точноста направи snipping вишокот на кутикулите лесен и прецизен, трајни производи за долготрајна употреба.Дизајнот на конкавна не се лизга справи го прави повеќе лесен и удобен за употреба и тоа е исто така лесно да се чисти.Ергономија зафат со заштита слој обезбедува подобрена ' рѓа отпор и ја зголемува алатка-живот; слој, исто така, го намалува триењето.Тоа може да се користи за да се намали мртвите кожата, ноктите каналите, дебела и верен ноктите, paronychia и leuconychia и така натаму.Оваа помине clipper комбинира ножици со традиционалните помине clippers, што го прави намали staunchest ноктите лесно.Тоа е погоден за професионални салон употреба или домашна употреба и совршен за чување на вашите нокти во потрага чисти и мазни.Па, што чекаш?Ова е апсолутно добар избор.

Декларирани својства

Најдобри предлози