.

.

A4 LED Светло Подлога за Дијамантски Сликарство, iVAOOZE Ултра-Тенок Преносни Следење Светлосна Табла со Блек Метал се Залагаме за Катира Винил Скицирање Цртеж на Дијама

A4 LED Светло Подлога за Дијамантски Сликарство, iVAOOZE Ултра-Тенок Преносни Следење Светлосна Табла со Блек Метал се Залагаме за

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

【Мала Тежина и Лесен Сметководствена LED Светло Одбор за Следење на】LED Следење на Светлина Подлога е ултра-тенок(0.2 инчи) и мала тежина.Направен во цврст материјал и изработка за да се направи својата база на цврсти доволно дека без било каква деформација.4 магнети доставени може да се направи вашиот хартија стабилна наместо да паѓаат, а тоа е на одборот.Тоа доаѓа со хоризонтална и вертикална владетели на површината,што можете полесно да се подготви на одговараше позиција прецизно. 【Dimmable Копија Одбор & Око-Заштита】светлината на следење на подлога се прилагодливи за да се добие посакуваниот светлината со нежно притискање на допир прекинувач и 3 светла начини за да го прилагодите осветлувањето на екранот сакате.Светлината со енергетски ефикасни треперење бесплатно LED светилки, обезбедува совршено дури и илустрирани површината.Напредни видот заштитени со технологија го прави тоа повеќе не болки во очите, по долго време-час работа. 【Светлина Подлога Стојат & Стабилна Магнети】Пакетот Вклучува : LED светло подлога, 1 Тип-C USB кабел(1.5 м), 1 блек метал стојат и 4 магнети.Вкупната димензија, вклучувајќи црна рамка е L13.39"*W9.8"*H0.2".Визуелниот работна површина е околу 11.9"*8.3".6 прилагодливи агли монтажни метал стојат,не само што може да се одржи и да се заштити рампа совршено,но, исто така, може да ви овозможи со најдобра агол на гледање.И 4 магнети доставени може да се направи вашиот хартија стабилна наместо да паѓаат, а тоа е на одборот. 【USB Напојува】LED светлина кутија доаѓа со 1pc Тип-C USB кабел, ова можете да го користите USB кабел за да го поврзете светлина подлога да било 5 VDC излезен уред, како што се компјутер, моќ банка или адаптер. 【Широко се Користи LED Следење на Светлина Подлога】Оваа artcraft следење на светлина подлога е идеален за скицирање цртање,шиење проекти, скенирање филмски негативи,катира винил cricut,stenciling,2d анимација,calligraphy,втиснување,scrapbooking,тетоважа пренесување,обоено стакло,x-ray гледање итн.Исто така, може да биде добарподарок избор за деца, пријатели и семејството во Денот на Вљубените, Велигден, Денот на Мајката, Божиќ.

Декларирани својства

Најдобри предлози