.

.

Shanrya Pacifier Ноктите, Завртка Отворот Копчето DIY Кожа Занает Studs Pacifier Помине Заковки Завртки Сет Трајни Лесен за Употреба со Складирање Кутија за Облека за Ремени

Shanrya Pacifier Ноктите, Завртка Отворот Копчето DIY Кожа Занает Studs Pacifier Помине Заковки Завртки Сет Трајни Лесен за Употреба

Мислење на купувачите:

DEN 340.80
Износ
Залиха

Со складирање кутија е лесно да се подредат и продавница, со мали димензии, лесно да се спроведе.Лесен за употреба, само удар дупка и навој на завртка, погоден за DIY ентузијасти.Многу погодна за декорација чанти, чевли, ремени, облека и повеќе кожа рачно изработени DIY производство.Голем број, може да ги исполни вашите употреба и замена потреби, многу практично.Парична казна изработка и издржливи, со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, може да се користи со мир на умот.Функција : 1. Парична казна изработка и издржливи, со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, може да се користи со мир на умот.2. Лесен за употреба, само удар дупка и навој на завртка, погоден за DIY ентузијасти.3. Многу погодна за декорација чанти, чевли, ремени, облека и повеќе кожа рачно изработени DIY производство.4. Голем број, може да ги исполни вашите употреба и замена потреби, многу практично.5. Со складирање кутија е лесно да се подредат и продавница, со мали димензии, лесно да се спроведе.Спецификација : Предмет Тип : Pacifier Помине Заковки Завртки Сет Спецификација : 1 box Main Материјал : Месинг (составен од комплексни материјали)Како да го Користите : 1. Подготви производи, материјали и алатки;2. Користете perforating род да perforate на ткаенина;3. Помине на завртката преку дупка;4. Стави на pacifier помине;5. Заостри завртки;6.Инсталацијата е завршена.Големина : Прибл. 4mm / 0.16in9mm / 0.35in6mm / 0.24in2mm / 0.1in5mm / 0.2in7mm / 0.3in8mm / 0.3in11mm / 0.4 во Пакет Листата : 40 x Злато Pacifier Помине Screw40 x Сребрена Pacifier Помине Screw40 x Пиштол Црна Боја Pacifier Помине Screw40 x Антички Месинг Pacifier Помине Screw40 x Злато Слот Screws40 x Сребрена Слот Screws40 x Пиштол Црна Слот Завртки 40 x Антички Месинг Дупчиња Screws20 x Завртка Отворот Копче1 x Удар Rod1 x Screwdriver1 x Складирање Кутија.

Декларирани својства

Item Type:
Pacifier Nail Rivets Screws Set  
Specification:
1 box
Main Material:
Brass (composed of complex materials)
How to Use:
1. Prepare products, fabrics and tools; :
2. Use a perforating rod to perforate the fabric; :
3. Pass the screw through the hole; :
4. Put on the pacifier nail; :
5. Tighten the screws; :
6.The installation is complete. :
Size:
Approx. 4mm / 0.16in
9mm / 0.35in :
6mm / 0.24in :
2mm / 0.1in :
5mm / 0.2in :
7mm / 0.3in :
8mm / 0.3in :
11mm / 0.4in  :
Package List:
40 x Gold Pacifier Nail Screw :
40 x Silver Pacifier Nail Screw :
40 x Gun Black Color Pacifier Nail Screw :
40 x Antique Brass Pacifier Nail Screw :
40 x Gold Slot Screws :
40 x Silver Slot Screws :
40 x Gun Black Slot Screws  :
40 x Antique Brass Slotted Screws :
20 x Screw Eyelet Button :
1 x Punch Rod :
1 x Screwdriver :
1 x Storage Box :

Најдобри предлози