.

.

Taukealugs 130pcs Висока Темп Силиконска Гума Крајот Капа и Конусни Затка Plug Асортиман Комплет боени Боја Маскирање Материјали

Taukealugs 130pcs Висока Темп Силиконска Гума Крајот Капа и Конусни Затка Plug Асортиман Комплет боени Боја Маскирање Материјали

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Withstands повеќето хемикалии и топлина до 600 степени Целзиусови за 20 минути.за капи во овој комплет,ќе добиете јасна видови за овој комплет за повеќето време.Одличен за маскирање делови за време на боени, сликарство, anodizing, позлата, медиумите експлозија, како и стотици други користи околу домот, продавница и лабораторија.Издржливи, флексибилни и обновливи - ќ не се зацврстуваат, крек, се намали, исчезнат или да се топи дури и по повторна употреба. 60 Избрани Заострените Приклучоци - за да ги собере навој или unthreaded дупка од 1/16" да 3/8" ID. 70 Избрани Конусни Капи - 1/16"(20 PCS),1/8"(20 PCS),3/16"(10 PCS),1/4"(10 PCS),3/8"(5 PCS),1/2"(5 PCS).

Декларирани својства

Најдобри предлози