.

.

FPV Очила Прилагодливи Монтажни Главата Рака за DJI FPV Очила V2,Графити Боја Headband Фиксна Завој Персоналните Додатоци +30cm Напојување линија + 3 во 1 Складирање подлога Дод

FPV Очила Прилагодливи Монтажни Главата Рака за DJI FPV Очила V2,Графити Боја Headband Фиксна Завој Персоналните Додатоци +30cm Напојување

Мислење на купувачите:

DEN 503.76
Износ
Залиха

Специјално дизајниран совршен натпревар може да работат само за DJI FPV Летало Комбо Додатоци. 【Главата Рака Квалитет и безбедност】 : висока јачина на ткаење, трајни, силна издржливост и нема боја исчезнува, ликовната обработка; висок квалитет на snap копчето, безбедна и сигурна, може да носи тежината на 10kg, и може лесно да се справат со тежината на V2 летање очила. 【Главата Strap Professional дизајн】 : Специјално дизајнирани фиксна позиција за батеријата, еластична дизајн, лесно да го инсталирате, може да stably се поправи на батеријата; умно фиксни ,за речиси сите V2 лет очила 25мм широк фиксна рака, должината на headband може да се прилагоди, слободни да изберат било која големина. 【FPV Очила Антена Организатор】 : Направен од СТП фланелен боксери материјал, еластична бенд во средината, амортизирање стил сунѓерот и сомот платно во долниот дел.Материјалот е толку мазна за заштита на леќите од scratche.силни и издржливи,Мали димензии, лесна за носење, може да се стави во џебот, го стави во вашиот ранец и го стави во вашиот FPV Очила V2 летање очила. 【Пакет се вклучени】 : Боја Графити Headband *1+30cm Напојување линија*1 + Складирање подлога Додатоци*1.

Декларирани својства

Најдобри предлози