.

.

ПУР Филтри, Пакет од 3, 3 Count

ПУР Филтри, Пакет од 3, 3 Count

Мислење на купувачите:

DEN 712.80
Износ
Залиха

ЗАМЕНА на ФИЛТЕР : Нашите нови Основни стомна филтри се двапати побрзо & уверение за намалување на хлор вкус & мирис за почиста, одличен вкус вода.Сите ПУР стомна филтри се вклопуваат во ПУР бокали & точење.СТОМНА на ФИЛТРИ : Филтер 40 литри на вода, или 1-2 месеци на типична употреба, пред да ви треба замена.Само ПУР стомна филтри се овластени за намалување на загадувачи во ПУР стомна филтер системи.ЗОШТО ФИЛТЕР ЗА ВОДА?Дома допрете вода може да содржи потенцијално штетни загадувачи & загадувачи собрал преку старите цевки.Нашите филтри, тапа филтрација системи & бокали намалување на овие загадувачи.СУПЕРИОРЕН ВОДА ФИЛТРАЦИЈА : ПУР Основните стомна вода филтри за намалување на Жива, Бакар и одредени Пестициди и Индустриски Загадувачи на воздухот, со користење на отпадните & јонска размена.Користење на ПУР вода филтер за вода од чешма е повеќе прифатлива од флаширана вода.ОБИДЕТЕ се ТОА & ВИДИ : Загадувачи внесете вода систем дневно, тоа е причината за филтрирање вода, е важно.Ние сме биле развивање на иновативни технологии за супериорен вода филтрација за над 30 години.

Декларирани својства

Најдобри предлози