.

.

HLL Столици,Z-Столче Дневна Соба Footstool Седиште Складирање Спалната соба на Клупата Масло, Восок Кожа Троседот Srtool Градите Играчка Кутија Кревет Крајот Ходникот Чевли

HLL Столици,Z-Столче Дневна Соба Footstool Седиште Складирање Спалната соба на Клупата Масло, Восок Кожа Троседот Srtool Градите

Мислење на купувачите:

DEN 2990.40
Износ
Залиха

Простор Saver - Компактен Уште Пространа Складирање Клупата Која ви Помага да ја Организирате Вашите Потреби, Прибор, Mementos, Книги и Списанија.Максимизирање на Употребата на Вашите Скапоцени Работа Област или живеалишта.Удобно : Висока Густина Сунѓерот Соочи Носи Супериорен Седишта; Меки Делови се Заштитат Вашето Семејство од Боли.Широк Спектар на Употреба : Тапациран Складирање Отоманската Може да Се Широко се Користи во Вашата Дневна Соба, Промена на Соба, Спална соба, Како подложка за нозе, Footstool, Отоманската, Pouffe Столче, Троседот Столче, Деца Столче, за Менување на Чевли и Нозете Релаксирачки Итн.Поддржува до 4000 Кг : Висока Густина, Здрав Инфраструктура Ќе носи Тежината без разлика Дали Сте Седи или Стои.Uperior Отпорен на Вода Масло, Восок од Кожа : Кожа Завршна е Лесно да се Чисти.Може да Се Користи Како Дополнителна Седиште во Целиот Дом.

Декларирани својства

Најдобри предлози