.

.

Autorder Компатибилен со Кал Клапи 2020 Ford Explorer 2021 2022 Додатоци Поздравниот Чувари Фендер Ракети се Предниот и Задниот дел од Кал Стража Постави

Autorder Компатибилен со Кал Клапи 2020 Ford Explorer 2021 2022 Додатоци Поздравниот Чувари Фендер Ракети се Предниот и Задниот дел

Мислење на купувачите:

DEN 719.76
Износ
Залиха

Од суштинско значење Додатоци за Explorer : Калта Стража Постави 100% одговара за 2020 2021 2022 Ford Explorer.На високо-одделение Материјали : Направен од високо-квалитетна ABS термопластични материјали,по ригорозни тестови се осигура дека кал клапи е матна вода корозија-отпор и да работат безбедно во сите суровата средина.Голем Заштитник : Спречува песок,кал,камења,течности и други материјали да бидат фрлени сите околу додека возилото е во движење и гуми ротирачкото со голема брзина.Лесен за Инсталација : Fix директно со Завртки и Посебен Шрафцигер,без приспособување се потребни.Пакетот Вклучува : 4 Pcs Кал Клапи Комплет со сите Монтажа Хардвер.

Декларирани својства

Најдобри предлози