.

.

38In1 5 Точка 0.8 mm 1.2 mm T5 T6 T7 Repari Алатка Колекции Шрафцигер Поставите Магнетни Шрафцигер малку Авто и сопственикот на куќата е Алатка за Полнење за iphone,ThinkPad Mackbook Zenbook Ком?

38In1 5 Точка 0.8 mm 1.2 mm T5 T6 T7 Repari Алатка Колекции Шрафцигер Поставите Магнетни Шрафцигер малку Авто и сопственикот на куќата

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

ГЛАВНИ ПРОИЗВОДИ И ДЕЛОКРУГ НА ПРИМЕНА : 38-парче шрафцигер поправка комплет вклучува Флексибилни продолжување на вратило.Идеалот на поправка алати за поправка на i Phone/ андроид Телефон/ i PAD/ PSP/ Psp/ Play Station/ Nintendo/ SSD/ MP3/ Компјутери/ Лаптопи/ Watch/ Играчки и многу повеќе.ПРОФЕСИОНАЛНА АЛАТКА за ПРОИЗВОДСТВО на МАТЕРИЈАЛИ : прецизност делови направени од CRV висока цврстина на алатка челик материјали, може да ги исполни завртка на поголем извртување на сила.ДЕЛИКАТНА АЛАТКА КУТИЈА Е СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ПРОИЗВОД за ЗАШТИТА И КЛАСИФИКАЦИЈА : Подобро индукција кутија, со цел да се работи по тие врати на точни дизајн.Тоа ќе стане дел од вашето семејство како алатка кутија.АЛАТКАТА КУТИЈА Е ПРЕНОСЛИВ : Сите во деликатна алатка случај не ќе недостасува било мали додатоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози