.

.

БУНКЕРОТ INDUST Резервни Гуми Превозникот - 120LBS Тежина Капацитет за Страна Планината на Приколка Јазик,Одговара на Повеќето 4 и 5 на Гкл Тркала,Држете 3.94, 4, 4.25 и 4.72 Топ М?

БУНКЕРОТ INDUST Резервни Гуми Превозникот - 120LBS Тежина Капацитет за Страна Планината на Приколка Јазик,Одговара на Повеќето 4

Мислење на купувачите:

DEN 908.40
Износ
Залиха

Компатибилност & Одговара : Оваа приколка резервни гуми превозникот е дизајниран да се вклопуваат приколка јазици, вклучувајќи брод приколки', да 2.95"широк и 3.94" висока, и понатаму се надгради за да се одржи 4-повлечи и 5-повлечи тркала со 3.94", 4", 4.25" и 4.72" топ модели.Тешка Градежна : Направен од кован железо со цврст-држава заварување, ова резервни гуми планината е дизајниран за да се справи со гуми до 120 кг, и Цинк позлатен резервни гуми планината и монтажа хардвер е природно отпорна на ' рѓа и корозија.Лесен за Инсталација : На топ-за инсталација и отстранување е лесно.Без дупчење се бара за инсталација, благодарение на вклучени гуми плоча и монтажа хардвер, што го прави овој резервни гуми планината бриз да инсталирате и користите.Оптимизиран Дизајн : На резервни гуми заградата обезбедува лесен пристап во случај кога тоа е потребно, и затвори-за-приколка дизајн помага во намалување на ветер отпор, и тоа, исто така, има покренато дизајн која се движи нагоре на тркалото за зголемување на земјата царинење.Мир на Умот : Идеален за монтажа на вашиот резервни гуми вертикално на страната на приколка јазик или рамка шини, а со пакетот вклучува цинк позлатен хардвер монтажа, вие не треба да купат завртки и навртки одделно.

Декларирани својства

Најдобри предлози