.

.

MMOBIEL 10 во 1 Поправка Отворање Pry Алатки Шрафцигер Комплет Наместен за различни паметни телефони итн нуклеарни Вшмукување Чаша Метал Spugder

MMOBIEL 10 во 1 Поправка Отворање Pry Алатки Шрафцигер Комплет Наместен за различни паметни телефони итн нуклеарни Вшмукување Чаша

Мислење на купувачите:

DEN 119.76
Износ
Залиха

Професионално Раководство и Шрафцигер Сет за Отворање и Поправка на технички уреди.Вклучувајќи Вшмукување Чаша, од не ' Рѓосувачки Челик отворање Spugder MMOBIEL Пакет содржи : 1 x Ултра-Тенок Професионални Нерѓосувачки Челик Openig Pry Сечилото 2 x Сина Spudger 2 x Крстот Шрафцигер 1 x Pentalobe Шрафцигер 1 x Рамен Schraubenzieher 2 x Сина Plectrum 1 x Вшмукување Чаша 1 x Микрофибер Крпа за Чистење.Погоден за неколку паметен Телефон, Таблет и Лаптоп Модели од следниве производители : i Phone, i Pad, Samsung, Huawei, Sony, Xiaomi, LG, Nokia, Motorola, Asus, Lenovo, Black Berry, Figo, Чест, Le Eco, Blu, Microsoft, Nexus, HTC, Google, Archos, Emporia, Garmin, Intex, NEC, Дланка, Sonim, Sagem, Acer, OPPO, ONEPlus MEIZU, Алкател, ZTE, Xolo, Micromax, Gionee, Vivo, HP, verykool, Maxwest, Слива, Vertu, Yota, Wiko ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ дали овие алатки се соодветни за вашиот модел и планирана поправка на работа.Ќе треба да поправка на вашиот телефон или таблет КОМПЈУТЕР?Можете да ги имаат овие алатки за да се поправи со себе.Excelent за замена на батерии LCD Екран скршени Spareparts.Високо квалитетен Производ!Сите делови тестирани!Објектот е во Парк!Канада.

Декларирани својства

Најдобри предлози