.

.

ISKYBOB 8 Парчиња Преносни Нерѓосувачки Челик Виткање Нокти Датотека Нокти Бафер Помине Уметност Алатка, Случаен Боја

ISKYBOB 8 Парчиња Преносни Нерѓосувачки Челик Виткање Нокти Датотека Нокти Бафер Помине Уметност Алатка, Случаен Боја

Мислење на купувачите:

DEN 198.96
Износ
Залиха

Изработени од нерѓосувачки челик, убава и модерен, силни и издржливи.Тој е дизајниран да облик ноктите во саканиот облик или должина.На лесни нокти датотека работи брзо и лесно да поднесе рабови, да ги отстраните гребени, мазна и сјај на вашите нокти.Идеално преносни големина 13.5 x 2cm / 5.3 x 0.8", погодно набори на половина, па тоа е совршен за патување и отворено.Единствени се справи спречува лизгање и обезбедува голема потпора, го прави процесот повеќе мазна.Совршен за професионални салон употреба или домашна употреба.Погоден за маникир и педикир употреба, добро за природните нокти, на доградба на акрилни нокти и може да ви обезбеди удобно нокти маникир искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози