.

.

RT-TCZ Врати надвор Огледала, Брзо Ослободување Страна Ретровизорите Off Road Комплет за 1997-2020 Jeep Wrangler YJ TJ JK Л & Неограничен, Pack 2

RT-TCZ Врати надвор Огледала, Брзо Ослободување Страна Ретровизорите Off Road Комплет за 1997-2020 Jeep Wrangler YJ TJ JK Л & Неограничен,

Мислење на купувачите:

DEN 695.76
Износ
Залиха

【СОВРШЕН FITMENT】Странични ретровизори одговара за 1997-2018 Jeep Wrangler YJ TJ JK Л & Неограничен. 【СТАБИЛНОСТ ДИЗАЈН】Триаголник stalibity дизајн, не тресење и nosing да уживаат во погледот кога возите. 【ПРИЛАГОДЛИВИ ШИРОКО ПОЛЕ НА ГЛЕДАЊЕ】На 4 X4 (7.7")калено огледало објектив обезбедува пошироко поле на гледање, што го прави лесно да се види мала возилата зад вас.Omni-насочен заеднички завртки за лесно прилагодување на агол на гледање, идеален за менување ленти или наназад. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Брзо ослободување отстранување и лесна инсталација, на странични ретровизори месеци да гром-на протезата и е обезбедено со заклучување knob, чувствувате тресат-доказ функција. 【ГАРАНЦИЈА】Прием до 30 дена бесплатно врати & 365 дена замена.

Декларирани својства

Најдобри предлози