.

.

2000 Компјутери за Коса Гума Бендови, Црна/Избриши/Шарени Мали Косата со Ластичиња за женска Коса, Густа Еластична Пластична Коса Врски за Деца или Деца со Topsy Опашка ?

2000 Компјутери за Коса Гума Бендови, Црна/Избриши/Шарени Мали Косата со Ластичиња за женска Коса, Густа Еластична Пластична Коса

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

Гума Бендови Количина : Околу 2000 парчиња гума за џвакање коса гума бендови, доволно за плетење различни фризури во долго време, вклучувајќи 4 бои : црна, јасно, пролет и желе боја, секоја боја околу 500 парчиња во пакет.Силна и Еластичен : Овие гумени бендови за коса се направени од згусне трајни и флексибилни TPU материјал, ЕКО-пријателски и Не-токсични, силна еластична дека е лесно да се водат и не е лесно да се скрши, дијаметар на овие коса врски е за 2cm во дијаметар и 0.07 cm во дебелина, различни бои, но, исто издржливост.Како да го Користите : Земете соодветен износ на косата со левата рака, се стави на палецот и индекс на прст на десната рака во косата гума бендови, се водат косата со ластичиња во две насоки истовремено, завиткајте ја косата врски околу вашата коса со две раце, и завиткани косата со ластичиња околу два пати за чување тоа не е лесно да се прибере.Повеќе намени : косата гума бендови погодна за жени или деца, долго, кратко, директно, кадрава коса и бради, идеали dreadlock додатоци за сите видови на плетење на косата, пони опашки, виножито коса, коса пресврти, свадба фризури итн, исто така може да се користи на куче коса.Topsy Опашка Коса Алатка : Корисни плетење конска опашка коса стил алатки за жени или девојчиња да се создаде различни основни, делумно, извртени страна, двоен слој, конска опашка заврши стилови итн, носи едноставна и елегантна фризура во секунди.

Декларирани својства

Најдобри предлози