.

.

SCHMETZ 5 Супер NONSTICK Игли (70/10)

SCHMETZ 5 Супер NONSTICK Игли (70/10)

Мислење на купувачите:

DEN 222.00
Износ
Залиха

Schmetz 5 Супер Nonstick Игли 4501. 5 Игли во пакет.Користете Schmetz Супер Nonstick Игла при шиење со вез стабилизатор, привремено спреј лепило, или самолепливи кука и јамка лента.Анти-леплив слој (NIT), крупните очи, карактеристичен шамија, и засилен ножот се спречи прескокнат бода и обезбедува остатоци-слободен игла.Големина 70/10. Уметност : 4501.

Декларирани својства

Најдобри предлози