.

.

Glensam Резервни Гуми Превозникот, Резервни Гуми Планината Заградата за Приколка поцинкувана Челична, Одговара на Повеќето 4 и 5 И 6 Тркала на Гкл 4, 4.5, 4.75, 5,5.5,6 или 6.5 Топ ?

Glensam Резервни Гуми Превозникот, Резервни Гуми Планината Заградата за Приколка поцинкувана Челична, Одговара на Повеќето 4 и 5

Мислење на купувачите:

DEN 958.80
Износ
Залиха

Надгради Гуми Одговара : понатаму се надгради за да се одржи Компатибилен со 4 повлечи X 4"дупка со дијаметар шема, 5 повлечи X 4.5", 4.75", 5", 5.5"дупка со дијаметар од моделот, 6 повлечи X 5.5", 6.0"дупка со дијаметар шема, и 8 се повлечи X 6.5" дупка со дијаметар шема.Оваа резервни гуми заградата месеци на приколка јазици до 4" широк и 5" високо.Тешки Изградба : Тешки-должност, заварени, засилен поцинкувана челична конструкција, ова резервни гуми планината е дизајниран за да се справи со гуми до 120 кг, и Цинк позлатен резервни гуми планината и монтажа хардвер е природно отпорна на ' рѓа и корозија.Сите монтажа хардвер и инструкции за инсталација вклучени.Идеален за монтажа на вашиот резервни гуми вертикално на страната на приколка јазик или рамка шини.Лесен за Инсталација : На топ-за инсталација и отстранување е лесно.Без дупчење се бара за инсталација, Вклучени гуми плоча и монтажа хардвер, што го прави овој резервни гуми планината бриз да инсталирате и користите.

Декларирани својства

Најдобри предлози