.

.

Крпа Закачалка за Стакло Туш Врата, 7 Инчен Туш Вратата Куки, Frameless Стаклена Врата Крпа Кука, од не ' Рѓосувачки Челик Над Вратата Кука за Бесење Облека Крпа, со Дупчењ

Крпа Закачалка за Стакло Туш Врата, 7 Инчен Туш Вратата Куки, Frameless Стаклена Врата Крпа Кука, од не ' Рѓосувачки Челик Над Вратата

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Должина на продолженаНадгради дизајн, пешкир закачалка за стакло туш вратата е издолжени до 7 инчи (за 18mm).Вертикалниот скок дека има пешкир во место е подолг од ист тип на производ.Објектот големина : 7"L*1.2"W(17.8 cm*3cm), дебелината е 0.47"(12mm), погодни за стакло туш врата, што е помалку од 0.47"(12mm).Не се Лизга & Анти-Нулазадниот дел на стаклена врата крпа куките се покриени со мека целосна сунѓерот баласт, Не-Лизгање, бучава слободни, нема да нула вашиот стаклени врати за туш, и објекти нема да се движете надвор, подобро се вклопуваат во вашиот туш стакло.Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, водоотпорен и анти- ' рѓа, трајни, мечка потешки тежина.Мекото соочи помага да се поправи и спречува да се движите низ кога ќе се повлече крпа off.Лесно да се ИнсталираДупчење-Бесплатно, нема лепење или вшмукување е потребно, совршен над вратата куки за бесење на ставки кои треба да се задржи корисна во туш.Само приложување на куки на вашиот frameless стаклени врати за туш кои се помалку од 3/8" (10мм) дебела за да се зачува простор.Треба да ги проверите ширина на стакло туш вратата пред да нарачате куките, за да се обезбеди куките се вклопуваат во текот на туш вратата.Стилски & Елегантен Дизајннад вратата кука донесува елегантен и модерен концепт дизајн кој има крпи, облека, loofah, костим за капење, итн.Совршено без лепење obtrusively.Постојат две бои : Убаво црна/сребрена, кој добро се вклопува декорација стил на современото семејство.Широка Применапакетот доаѓа со 2 продолжен стакло туш вратата куки, 2 дополнителни лепила куки.Може да се користи како крпа куки, облека куки, bathrobe куки, торба куки, шапка куки, костим за капење, куки, итн.Идеален за бања, спална соба, дневна соба, градина, и канцеларија.Само се применуваат за да се frameless стаклени врати, туш врати, итн.Не за врамени туш кабини.

Декларирани својства

Најдобри предлози