.

.

Kadore за Toyota Camry SE XSE 2018-2022 Кал Клапи Поздравниот Чувари Заштитник 4-pc (2 Години Гаранција)

Kadore за Toyota Camry SE XSE 2018-2022 Кал Клапи Поздравниот Чувари Заштитник 4-pc (2 Години Гаранција)

Мислење на купувачите:

DEN 791.76
Износ
Залиха

ВОЗИЛОТО СПЕЦИФИЧНИ : Погоден За Toyota Camry 2018 2019 2020 2021 2022 SE XSE Модел, не се вклопува ЛЕ XLE.ОДЛИЧНА ЗАШТИТА : Заштита на вашиот Camry од кал, нечистотија, вода спреј, камен chipping, итн.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека и еластична неутрален пластика, анти-замрзнување,носат-отпорни, долг животен век.ЛЕСЕН И БРЗ за ИНСТАЛАЦИЈА : ве Молиме pry од фабричките завртки со шрафцигер, 8 завртки се исто така вклучени во пакетот.Ако сметаш дека шрафовите се не е доволно, ве молиме не двоумете се да се јавите на продавачот, ви благодарам многу.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Предни и задни кал-чувари (за двете левата и десната страна,4 парчиња) со монтажа хардвер.

Декларирани својства

Најдобри предлози