.

.

Umbra Спин Кликнете N Солза Хартиена Крпа Носителот Застане за Countertop - Една Рака Солза, Никел/Црна

Umbra Спин Кликнете N Солза Хартиена Крпа Носителот Застане за Countertop - Една Рака Солза, Никел/Црна

Мислење на купувачите:

DEN 601.92
Износ
Залиха

ПОНДЕРИРАН БАЗА : Големи, измерен база стабилизира хартиена крпа држачот за лесно, една рака солза.ИМА ЏАМБО ХАРТИЕНА КРПА РОЛНИ : Нема потреба да прескокнете на делукс големина хартиена крпа ролни како оваа премија носителот вклучува голем база, и се флексибилни во светот на неговата ' рбет дека држете го вашиот хартиена крпа се тркалаат во место.ЛЕСНО ЕДНА РАКА СОЛЗА : Моделирана основната плоча се врти.Флексибилни силикони тикер забавува ротирачки хартиена крпа се тркалаат за едноставен, една рака солза.ЕДНА РАКА СОЛЗА МИНИМИЗИРА ОТПАД : тоа Спин Кликнете N Солзи флексибилни силикони тикер забавува своите врти билатерален baseplate и ова, во комбинација со солза лента ви овозможува да се добие износот на книжно марамче сакате и една рака солза во секое време.ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на ДЕЈВИД ЗЕЛЕНА И ДОМИНИК MONTANTE : тоа Спин Кликнете N Солзи ротирачки основна плоча и тикер беа инспирирани од тркала од играта покажува Цената е во Право и Тркалото на Среќата.Тоа мерки 7 x 8 x 14 (19. 8 x 21. 5 x 35. 5 cm).

Декларирани својства

Најдобри предлози