.

.

Парфем Dipropylene Гликол (DPG) Diluent Uncented Мирис Превозникот Масло да се Водат или Двоен Вашиот Парфем Масла (1, 4 Мл Кобалт Dropper Стаклено Шише од DPG Diluent Превозникот Масло)

Парфем Dipropylene Гликол (DPG) Diluent Uncented Мирис Превозникот Масло да се Водат или Двоен Вашиот Парфем Масла (1, 4 Мл Кобалт

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Парфем Dipropylene Гликол (DPG) diluent мирис превозникот масло да двоен вашиот парфем масло.Спакувани во 4 МЛ Кобалт Сина Шише, со Чаша Dropper.Подобра алтернатива на кокос fractionated превозникот масло се Разредува со вашиот мирис на нафта со што професионалци користат.Двоен вашиот Вашата Parfum Масло, Додека одржување на истата сила и парфем белешки договор.Мора да Имаат за Про Perfumers и Дома, DIY Парфем на Одлуки.

Декларирани својства

Најдобри предлози