.

.

ЛУД HORNETS Карирани Хром Метал Табличка Рамка Завртка Топ Кап за Мини Ко-оп-er

ЛУД HORNETS Карирани Хром Метал Табличка Рамка Завртка Топ Кап за Мини Ко-оп-er

Мислење на купувачите:

DEN 304.80
Износ
Залиха

★Најдобар Квалитет И Задоволство Загарантирани!'Рѓа-Слободен Загарантирани!. ★Совршен Fitment.Око-Фаќање Квартал Големина Ореви, на Начинот на кој Повеќе Видливи&Очигледно од Оригиналната Плоча Завртки. ★Направени Од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик.Додадете Голем Стил и Знаци На Детали на Вашето Возило. ★Самолепливи Винил Логоа За Лесна Инсталација.Супер Лесен За Инсталација!Трае Помалку Од 3 Минути. ★ЗАБЕЛЕШКА : ако завртки што доаѓа со објектот не се вклопуваат, секогаш може да се купи нов завртки од локална продавница за да го собере.или едноставно можете да го користите вашиот акции табличка гром со миење да се инсталира на завртки.тоа секогаш ќе се работи.

Декларирани својства

Најдобри предлози