.

.

Dual Цртичка cam, Dual 1920x1080P FHD, Предните и Задните Цртичка Камера, 2560x1440P Еден Фронт, за Автомобили со Wi-Fi, Ноќ Визија, Паркинг Режим, G-Sensor, WDR, Јамка Снимање

Dual Цртичка cam, Dual 1920x1080P FHD, Предните и Задните Цртичка Камера, 2560x1440P Еден Фронт, за Автомобили со Wi-Fi, Ноќ Визија,

Мислење на купувачите:

DEN 2855.76
Износ
Залиха

【Двојна 1080 P цртичка cam】 На предната и задната камера истовремено го фати патот пред (155°) и задните (126°) во кристално детали во Двојна 1920x1080p 30fps.Или еден на предната Камера ви овозможува кристално јасно QHD 2560x1440p@30fps видео резолуција. 【Супериорен Sony Ноќ Визија】 Двојна индустрија-водечки Sony сензор(пред IMX307 задните IMX323) ја подобрува ниска чувствителноста дозволувајќи им на јасна слика во слабо осветлување средини; комбинација на F1.8 и 6-стаклена леќа рекорд јасна, видлива видео денот или ноќта. 【Wi-Fi цртичка cam кога вклучен во, работи во 14°f-122°f.Користење на батеријата (за паркинг монитор), работи во 32°f-158°с.Answer : ___________________________ NOTE : Bluetooth копчето за фотографирање изграден во кабелот за напојување и да не дојде одделно.

Декларирани својства

Најдобри предлози