.

.

Четка Пријатели Жешки Тркала 6pk Четка за заби | Пакување од 1

Четка Пријатели Жешки Тркала 6pk Четка за заби | Пакување од 1

Мислење на купувачите:

DEN 168.48
Износ
Залиха

Мека заоблени влакната ќе се заштити емајлот на забите и заштита на деликатна непцата.Децата' Четка за заби 6 pack има ергономски се справи со кој е лесен за контрола за оние мали раце.Четката се справи со е отпечатена со Жешки Тркала дизајни за да се направи четкање забава!.

Декларирани својства

Најдобри предлози