.

.

Balelinko Продолжен 9 Олимписки Тежина Плоча Држач, Тежина Плоча Складирање, Прилог за за 2x2 Цевка Моќ Кафез со 1 Дупка, 1 Пар, Бонус Пар од 2 Пролет Клип Јаки Прстени

Balelinko Продолжен 9 Олимписки Тежина Плоча Држач, Тежина Плоча Складирање, Прилог за за 2x2 Цевка Моќ Кафез со 1 Дупка, 1 Пар,

Мислење на купувачите:

DEN 705.60
Износ
Залиха

СЕ КОРИСТИ СО : Balelinko 9" екстра долг Тежина Плоча Држач може да биде лесно да се инсталира и да ги собере најмногу енергија кафези со 2" x 2" челични цевки со 1" Дупка. 2 инчен дијаметар за Олимписките тежина плочи, и 2 за СЛОБОДНИ пролет клипови вклучени за обезбедување на тежина плочи.Тешки дизајн до 250 кг по плоча држач тежина капацитет и вкупниот сет може да се одржи 500 кг.СИЛНА ИЗГРАДБА : Balelinko Тежина Плоча Држач, се направени од цврст нерѓосувачки челик со црна прав-обложени да се спречи објект од тоа да биде корозивен, rusty или скршени, освен и да ја прошири возраст по долго време користење.ЗАЧУВАЈТЕ го ВАШИОТ ПРОСТОР : : Овој пар тежина плоча носителите е добра алтернатива за крупни & простор одземаат тежина плоча дрвја.Должина на ракав е до 9", екстра-долго, па можете да имате повеќе простор да се стави на вашата тежина плочи.Носителите се особено совршен за домашна теретана, гаража салата, или комерцијални фитнес објекти со еден мал простор.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесно да го вметнете и заклучување во дизајнот, само слајд pin на власт решетката е дупка и замав надолу за да ја заклучите во место.Овој паметен дизајн го прави полесно за утовар и истовар на тежина плочи.КУПИТЕ ВО ОСИГУРУВАЊЕ - answer : ___________________________ Note : Balelinko Олимписки Тежина Плоча Држач Бонус еден Пар на СЛОБОДНИ Пролет Клип Јаки Прстени, не одговара Моќ Кафез (3"x2"). 1-година ограничена гаранција за оштетените изработка.

Декларирани својства

Најдобри предлози