.

.

Рефлексивни Автомобил Кал Клапи Поздравниот Штитници за ТОЈОТА HIACE 1992 година Пред Задните Фендер Mudguard Заштита Автомобил Тело 4Pcs Правоаголна црвена

Рефлексивни Автомобил Кал Клапи Поздравниот Штитници за ТОЈОТА HIACE 1992 година Пред Задните Фендер Mudguard Заштита Автомобил Тело

Мислење на купувачите:

DEN 1072.80
Износ
Залиха

можете да ја користите.Лесна инсталација.Лесен за инсталација : Тоа може да биде директна замена.ако не треба,ве молиме да користите алатка и завртка да се направи и дупка да се инсталира.Рефлексивни Автомобил Кал Клапи За : TOYOTA HIACE 1992 година.Ви благодариме!.На налепница треба да бидат ставени на крилата од себе.Секој кал guard е специјално дизајниран за да се вклопи вашето возило.Лесен за инсталација и совршена замена 3.Пакетот вклучува : збир на Предниот и Задниот дел од Кал Поздравниот Чувари ( (2 парчиња front L/R & 2 парчиња Задните L/R).Употреба на алатка за да се инсталира на крилата на правилна позиција со завртки и прицврстете ја.Стап рефлексивни налепници за да се направи fenders поубаво и побезбедно.Откако ќе прими пакет, не заборавајте да се земе од рефлексивни налепница.Ако било прашање на автомобил модел или за време на инсталирањето кал клапи поздравниот чувари, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози