.

.

JYDQM LED Работа Светлина Пренослива Светилка USB Полнење Светло Фенер Виси Отворено Кампување Кука Светилка (Боја : А, Големина : Една Големина)

JYDQM LED Работа Светлина Пренослива Светилка USB Полнење Светло Фенер Виси Отворено Кампување Кука Светилка (Боја : А, Големина

Мислење на купувачите:

DEN 7866.96
Износ
Залиха

Водоотпорен ABS и алуминиумски легури школка.Лесен и пренослив ,совршен отворен/затворен работен светлина во работата.Висока осветленост.Составен од супер светло XPE/ПАРЧЕ светлина лежиште , 5 лесни начини контролирани од 1 копче, се префрлат слободно,лесно за ракување.Осветлување начини : Бела светлина (XPE); Силна бела светлина (КОЧАН); Слаби бела светлина (КОЧАН); Црвено светло (КОЧАН); Црвено флеш (ПАРЧЕ).Кука дизајн , може да се закачите на било кој метал површината или да се спушти слушалката .Лесен за употреба во текот на работното.Водоотпорен ABS и алуминиумски легури школка .Лесен и пренослив ,совршен отворен/затворен работен светлина во работата.Висока осветленост.Составен од супер светло XPE/ПАРЧЕ светлина лежиште , 5 лесни начини контролирани од 1 копче, се префрлат слободно,лесно за ракување.Осветлување начини : Бела светлина (XPE); Силна бела светлина (КОЧАН); Слаби бела светлина (КОЧАН); Црвено светло (КОЧАН); Црвено флеш (КОЧАН)Кука дизајн , може да се закачите на било кој метал површината или да се спушти слушалката .Лесен за употреба во текот на работното.Изградена во голем капацитет 2200m Ah литиум батерија,USB полнењето , е погодно да се земе.Може да се напојува со powerbank или да се поврзете со било кој адаптер за полнење.Со излезна порта, исто така, може да се користи како енергија банка себе.Широко се користи : кампување, планинарење, риболов, скара, автомобил поправка, камион, продавница, истражување и повеќе активности на отворено.Материјал : Алуминиум школка + ABS + најлон plastic Casing боја : Црвена/Grey Weight : 176g Size : 103*55*38mm Light извор : XPE/COBLight боја : Бела; Црвено(одржи на прекинувачот за 3s за да ја активирате)Боја температура : 6500-7000 Lumens : XPE (пред светлина) 3 WLED 180 LMCOB (страна светлина) 5 WCOB 400 LMLighting начини : Бела светлина (XPE); Силна бела светлина (КОЧАН); Слаби бела светлина (КОЧАН); Црвено светло (КОЧАН); Црвено флеш (КОЧАН)Напојување : 2200m Ah литиум battery Charging метод : USB charging Charging време : 3 hours Using време : 3-8 hours Waterproof одделение : IP64 Package вклучува : 1 /2 x КОЧАН работа light1 /2 x USB полнење cable COB Работа Light Pocket Пенкало Светло Светло, Мали, Мини.

Декларирани својства

Најдобри предлози