.

.

HAIRATIN Коса Зграда Влакна за Проретчена Коса & Губење на Косата (ТЕМНО КАФЕАВА боја) | Undetectable| 28G Шише | Целосно се Крие Губење на Косата | Коса Thickener & Topper за Фино Коса за Ж

HAIRATIN Коса Зграда Влакна за Проретчена Коса & Губење на Косата (ТЕМНО КАФЕАВА боја) | Undetectable| 28G Шише | Целосно се Крие

Мислење на купувачите:

DEN 9574.80
Износ
Залиха

ПРИКРИЕ ГУБЕЊЕ на КОСАТА ВЕДНАШ – Hairatin со ре-еволуцијата е направен од keratin честички кои magnetically се придржуваат до вашиот постоечки вртење на косата станува погуста и целосни да се намали видливоста на вашиот скалп.Ова значи дека конечно може да се покрие ќелава места, чистење, и patchiness низ вашиот храмови, дел, круната, и страни.Hairatin природно се вклопува со вашата природна коса за да се обезбеди инстант резултати.Изгледаат природно и се чувствуваат попривлечно со Hairatin денес.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ, ВРЕМЕТО ОТПОРНИ, & АМОНИЈАК СЛОБОДЕН – за Разлика од другите брендови, Hairatin е Амонијак Бесплатно!Амонијак е познато да предизвика долгорочни губење на косата и ние се осигура дека сите наши производи се Амонијак Слободни.Само сува коса, се применуваат Hairatin, врзете ја со hairspray, а вашата коса ќе биде ветер, дожд, и пот-отпорни!Може да ги Hairatin исклучување со голема количина на вода на крајот од денот.Hairatin НЕ е растворлив како и други брендови, што значи нашиот бренд ќе трае во текот на целиот ден долго!. 8 БОИ на РАСПОЛАГАЊЕ за ДА се ОБЕЗБЕДИ СОВРШЕН НАТПРЕВАР - уникатна боја-натпревар формулација им овозможува на Hairatin да биде сосема undetectable и да комбинација со вашата природна или обоена боја на косата.Не треба да се меша бои.Едноставно изберете косата thickener влакна сенка мислите дека повеќето ќе тесно натпревар вашата природна боја на косата, го купите, и да се обиде тоа.Ако бојата не е во право, едноставно порака на нас и на нашите во куќата Грижа на Клиентите како Тим ќе ви помогне да го најдете вашиот совршен натпревар.Загарантирана!.РАБОТИ НА СИТЕ ТИПОВИ КОСА ЗА ЖЕНИ & МАЖИ – Hairatin работи веднаш за двете жени и мажи!Работи и на тенки, целосна, директно, брановидни, кадрави, и coily коса видови. 1000 е на клиенти веќе имаме тестирани нашите производи и се поврати нивната доверба, додека со користење на Hairatin.Многу луѓе го користат Hairatin секој ден за да ги прикрие своите тенка коса и ги спомнавме чувство повеќе атрактивни по употреба на нашите производи.Промена на вашата коса денес со Hairatin.НАПРАВЕНИ СО КЛИЕНТОТ ВО УМОТ : Нашите природни, Суровост-Слободен Коса Градење на Влакна се направени под строги стандарди за квалитет во нашите Канадски објект.Ние одговорно и одржливо извор само најдобрите состојки за да се создаде супериорен - уште прифатлива - производ кој работи далеку подобро од другите keratin влакна брендови!.

Декларирани својства

Најдобри предлози