.

.

ПВЦ Ѕид Налепница Цвет Самовила Пеперутка Уметност Decal Девојка Спална соба Дома Декор Отстранлив

ПВЦ Ѕид Налепница Цвет Самовила Пеперутка Уметност Decal Девојка Спална соба Дома Декор Отстранлив

Мислење на купувачите:

DEN 232.56
Износ
Залиха

Ѕидот налепница е усвоен заштита на животната средина ПВЦ материјал, со добар квалитет и издржливи.Убаво самовила цвет девојка пеперутка ѕид налепница е погодна за малку девојка соба декорација.Додадете среќно и безгрижно атмосфера во вашиот дом.Направи wall нема повеќе insipid.Отстранлив ѕид налепница, која може да се користи, може да солза од и ставете го на друго место слободно.Можете да го поставите на вашиот ѕид директно.Совршена декорација за дневна соба, спална соба, студија соба, итн.Опис : Дали сакате нешто да декорирате вашиот дом во најекономичен начин?Нашиот ѕид се држиме мора да биде вашиот најдобар избор.Жив и интересна шема во црна боја, популарна и класичната за разни бои на ѕидовите.Отстранлив, ѕидот налепница може да се користи.Совршен ѕид декорација за дневна соба, спална соба.Вреди да се купуваат.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Боја : како на сликата Големина : Прибл. 50 x 70cm / 19.7 x 27.5 инчен Пакет Тежина : 105g Пакет се Вклучени : 1 x Ѕид Налепница Забелешка : 1. Ве молиме секогаш да се залепи на ѕидот налепницата на чиста, рамна и мазна ѕид или стакло. 2. Имајте на ѕид/стаклена површина е сува. 3. Ако дното на ѕидот не е направено добро, и за крупни ѕид или на ѕид насликани со лоша боја, ѕидот налепница може да го изгуби повторна употреба сопственост.

Декларирани својства

Најдобри предлози