.

.

ECOXGEAR: EcoJourney Bluetooth Звучник со Сува Складирање 50+ Часа на Исполнување Водоотпорни IP67 Солиден и Гласно(Сива)

ECOXGEAR: EcoJourney Bluetooth Звучник со Сува Складирање 50+ Часа на Исполнување Водоотпорни IP67 Солиден и Гласно(Сива)

Мислење на купувачите:

DEN 4799.76
Износ
Залиха

25-инчен woofer дава длабок бас и јасен глас; оптимизиран за надворешна listening Bluetooth 5.0 - потоци вашата музика од вашиот телефон кога е поставен во внатрешноста на Eco Journey или до 100 метри кога не се чуваат; или да се поврзете со интегриран жичен ПОМОШЕН jack Music Контроли - Јачина на звук, репродукција/пауза, напред, и назад buttons ECOCAST - Поврзете се до 50 Eco Journeys заедно и да се поврзе со било ECOXGEAR говорникот со ECOCAST функција (не се компатибилни со претходната ECOCONNECT генерација јазик) ECOTALK - за директно поврзување на Siri или ОК Google и вграден во speakerphone Fast Задолжен било кој уред преку внатрешна USB-C jack What е во Кутија - Eco Journey, USB C полнење кабел и AC адаптерот внатрешни случај лагер, рамо носење на рака и Quick Start водич; 1 година гаранција за делови и работна сила.5-инчен tweeter и 1 x 5.7-инчен Коаксијален midrange со интегриран 1.На Eco Journey е водоотпорен Bluetooth звучник интегрирани со сува случај тоа е 100% водоотпорни (IP67), капка доказ, песок и нечистотија доказ.100% Водоотпорни (IP67) - шок отпорни, песок доказ и тоа лебди!Водоотпорен Сува Складирање -100 кубни инчи за складирање за телефонот, за скролување, wallet50+ Часа на Изведба - во просек нивоата на јачината на звукот (10 часа на макс волумен)20,000 m Ah - 8 мобилен литиум батерија со 4-чекор нивото на батеријата LEDs65 W - врв моќ дискови до 110db@1ft (некои фреквенции хит 120db!)Морски Одделение 3 Говорникот Систем - 1 x 3.110d B НА АУДИО - конструиран за вашиот надворешен начин на живот; На Eco Journey користи 3-начин морски одделение говорникот систем за да се обезбеди длабок бас и јасен глас; вграден во ECOCAST карактеристика овозможува до 50 ECOXGEAR звучници со ECOCAST за да се поврзете заедно, иако еден Eco Journey е повеќе од доволно за било која партија.

Декларирани својства

Најдобри предлози