.

.

BRYLL Три-Слој Полици Кујна Полица Мулти-Цел Полица Мулти-Цел Shelving Организатор на Носителите на Пластични Подот до Таванот Бања Складирање Полица Кујна Организатор,Б

BRYLL Три-Слој Полици Кујна Полица Мулти-Цел Полица Мулти-Цел Shelving Организатор на Носителите на Пластични Подот до Таванот Бања

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

Три-слој полица може да се чуваат во тесен простор во домот.Погоден за плакарот, кујна, купатило, гаража, перална, итн.Производот делови се поддржани од страна на висока јачина на пластика, светлина и издржливи, во стабилна структура, лесен и брзо да се соберат, и лесен за одржување.направени од високо-квалитетни пластични, кој е лесен и издржливи.Во исто време, кошница, во облик на рамка е дизајниран да биде погодна за дренажа, лесно да се чисти, и не е лесно да расте мувла.Светла пластични боја е интегриран со канцеларија или дома декорација, и на пластични материјали помага во спречување на објекти од судир или гребење на ѕид.Ако имате било какви прашања во врска со производ, вие сте добредојдени да не контактирате во било кое време, а ние ќе се потрудиме да им служи на секој клиент.Производ description Color : Blue Product Тип : Shelf Material : PA + ЈП plastic Installation тип : земјиште type Product боја : бела, розова, сина, green Product големина : 29.5 cm/12inch(должина)x21cm/8.3 инчен(ширина)x34cm/13.5 инчен(висина), интервалот помеѓу секој слој е 14.5 cm/6inch.

Декларирани својства

Најдобри предлози