.

.

HBWZ Андроид Автомобил Стерео Радио 2 Din Седна Nav за Мерцедес Бенц Б-Класа W246 2011-2018 GPS Навигација 10.25 инчен Екран на Допир за Мултимедијален Плеер Видео Приемник со 4G DSP Ca

HBWZ Андроид Автомобил Стерео Радио 2 Din Седна Nav за Мерцедес Бенц Б-Класа W246 2011-2018 GPS Навигација 10.25 инчен Екран на Допир

Мислење на купувачите:

DEN 1612.80
Износ
Залиха

Ве молиме потврдете го тоа пред да го купите, контактирајте со нас.0 ,8cores 4 GB+64 GB,10. 3 D GPS навигација : Со 3 D мапи (i NAND мапи) најдобро може да се стигне до посакуваната дестинација во секунди.25 инчен Седум бои анти-отсјај екран,Резолуција 1920*720.5 За Мерцедес Бенц Б-Класа W246 2016-2018 NTG 5.Професионални пред-продажба и по-продажбата на услугата : препорачливо е да ни испратите модел на вашиот автомобил, година на производство и табла слика преку разговор или пост.Ова го прави лесно за вас да пристапите на Интернет и да слушате музика онлајн, гледајте online видео, гледајте online игри, направи email за коментарите, итн.Погоден Модел : За Мерцедес Бенц Б-Класа W246 2011-2018(2016 2017 2018), проверете на димензии и форма пред да донесат одлука. -Оваа Седна Nav Gps Навигациски Систем од Сателити Navigator Играч Bluetooth Авто Радио само компатибилни со специфични модели на автомобили.N200 : Андроид 10.Навигација вклучувајќи : раководител на единицата (екран) сите додаток жици Потсетување : Како опрема, инсталација бара одредена количина на технологијата и професионално знаење, можете да одат на професионална автомобил измена продавница за помош од професионален инсталација инженер.0 Поддршка на сите оригинални NTG функции, како фабрика за радио, GPS навигација, bluetooth, DVD/CD,USB,SD, итн, поддршка фабрика задните приказот на камерата за рикверц trajector.25 инчен IPS екран Изграден во carplay поддршка vedio текст N600 : Андроид 10.Ние ќе ви помогне да ги проверите дека овој автомобил стерео е совршено се вклопуваат за вашиот автомобил.0 За Мерцедес Бенц Б-Класа W246 2012-2016 NTG 4.Сите навигација информации се достапни, e.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Изградена во carplay DSP поддршка vedio текст.Можете да инсталирате plug and play директно.За Мерцедес Бенц Б-Класа W246 2011-2018 NTG 4.0, 4cores 2 GB+32 GB,10.Поддршка за вашиот автомобил е оригиналот USB порти.Фантастични мулти-функции : Carplay и Android поддршка, која ја нуди многу забава и погодност, директна воланот контрола / офлајн и мапата во линија / 3 G / 4 G мрежа / Wi Fi / hands-free повикувајќи / FM / AM / видео репродукција / поддржани додатоци (БТ, обратен видео, rear view camera , Пред камера, TPMS) / support за HDMI излез.Висока Брзина 4 G / WIFI Мрежа : Таа има вграден WIFI мрежа и поддржува најновите 4 G модул.

Декларирани својства

Најдобри предлози