.

.

BLY 13x4 Фронтален Перики Кадрава Човечка Коса Чипка Пред Перики монголски Откачен Кадрава 24 Инчен 150% Густина за Црни Жени Пред Извлечен со Бебе Коса

BLY 13x4 Фронтален Перики Кадрава Човечка Коса Чипка Пред Перики монголски Откачен Кадрава 24 Инчен 150% Густина за Црни Жени Пред

Мислење на купувачите:

DEN 4127.76
Износ
Залиха

100% монголски Човечка Коса, Природни Црна Боја, Погодна за Боење Сите Бои.Светло Кафеава Чипка Боја Блиску до Транспарентност 13"x4" Чипка Дел Големината, Suitabale за Средината или Несакани Разделба и Стилизирање На Косата, како Сакате. 150% Густина Природна и Здрава, Мека и Жив Густа Коса, Погодни за долготрајна Употреба со Правилно Управување.Медиум Капа Големина(22.5 инч) со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли/Клипови, Погоден за Повеќето Клиенти да Носат Перика Удобно.Брза Испорака со 30 Дена Без Причина се Врати, Поддршка Следниот Ден Испорака со Премиерот.Пакет Листа На Предмети : 1 Парче Човечка Коса Чипка Пред Перика, За Нега На Коса Картичка, Убава Пакување Кутија(Добар Избор За Да Го Купите, Како Подарок За Себе Или За Личноста Што Ја Сакам).Губење на Материјал : 100% необработени богородица монголски човечка коса.Чипка Материјал : Швајцарската чипка 13"x4" чипка дел, comfortables должина).Губење Тежина : Од 8 Инчи до 22 Инчи, на Перики Тежат : 125g, 130g, 135g, 150g, 160g,180g, 195g, 210g.Q1. Тоа е 100% Човечка Коса?.A : Тестирање од страна на ГОРЕЊЕ - Човечка коса ќе се појави бел чад, додека горење и ќе се сврти кон пепел; Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.Q2. Перика Капа Големина е премногу Голема или Мала?.A : Сите наши перики користењето прилагодливи ремени за перика капа и во просек се вклопуваат 19.6 - 23.5 инчи главата обемот, ние ви препорачуваме да ги следат горенаведените чекори за да се измери вашата глава големина пред да купите.Q3. Она што е бојата на косата?.A : Сите наши косата е Природен Црна Боја.Сите Предмети се за Вистинска Снимање.За прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен.Q4. Фризура Разликата?.A : На перики на сликата е стил малку пред да се земе фотографија, па не коса на моделот, и вашиот перика доаѓа со основните стил, кои може да се намали и да се обликувани од себе или професионална коса стилист да се прилагодите изгледот база на вашиот треба.П5. Метежот И Пролевање Малку?.A : Секоја перика ќе метежот повеќе од вашата права коса, бидејќи вашиот скалп произведува природни масла кои го задржи вашето косата од сушење, тоа е зошто перики се случи да минимум пролевање и заплитане, особено кадрава перики, што е нормално.Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу корисно.

Декларирани својства

Најдобри предлози