.

.

UNICO IV951T Серија IV950 Превртена Trinocular Микроскоп, 10X Широко Поле Окуларот, 4X, 10X, 20X, 40X, План Светла Поле

UNICO IV951T Серија IV950 Превртена Trinocular Микроскоп, 10X Широко Поле Окуларот, 4X, 10X, 20X, 40X, План Светла Поле

Мислење на купувачите:

DEN 1735.20
Износ
Залиха

10 X широко поле окуларот.План Светла поле.Се продава во секоја од нив.Земја на потекло : сад.На IV950 Серија превртена микроскопа се дизајнирани за ткивна култура, клеточна биологија, микробиологија и повеќе.Кој бинокуларна или trinocular глави и долго да работи на далечина (LWD) цели во вашиот избор на план achromatic или план фаза контраст.Над-големина фаза нуди прецизна и мазна топката-имајќи движење, за јасно, постојаното гледање додека Скенирање на поле на гледање.Прецизни парична казна фокус контроли се движат во 0.002 mm скала вредност зголемувања.Фаза разлика модели вклучуваат центрирање Телескоп. 10 X широко поле окуларот.План Светла поле.Се продава во секоја од нив. .UNICO IV951 T Серија IV950 Превртена Trinocular Микроскоп, 10 X Широко поле Окуларот, 4 X, 10 X, 20 X, 40 X, План Светла поле.IV951 T.Земја на Потекло : сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози