.

.

Handygear Keyholder Компатибилен со Apple AirTags, Премија Силикони Браник Случај Покрие Keychain Shockproof Јамка Тенок Замена Носител (Полноќ Сина)

Handygear Keyholder Компатибилен со Apple AirTags, Премија Силикони Браник Случај Покрие Keychain Shockproof Јамка Тенок Замена Носител

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

Компактен дизајниран, совршено се вклопуваат за Air Tag 2021. Заштитна маска направена од премиум храна одделение силиконски, мека на допир, безбеден за животната средина.Браник случај со дополнителна безбедност против шок, водоотпорна, да нема остри рабови, совршен монтирање.Различни бои и дезени се достапни, нуди периодично.Пакет се вклучени 1pc Airtag случај покрие, не уредот е вклучен.

Декларирани својства

Најдобри предлози