.

.

VAGA 3D Помине Уметност Декорација Тркала со 12 различни Форми на Животните и многу Бои на Decal Парчиња

VAGA 3D Помине Уметност Декорација Тркала со 12 различни Форми на Животните и многу Бои на Decal Парчиња

Мислење на купувачите:

DEN 131.76
Износ
Залиха

Ако сте еден од нив и сакаат да имаат нешто поинакво и трендовски, VAGA е секогаш таму за вас!Ние секогаш се донесе најновите помине алатки и прибор за да се направи вашите раце доброто и привлечни.Ноктите уметност алатки за полнење поставите работи одлично за вашиот мобилен телефон декорација, чевли, чанти, занает проекти, свадба декорации, ноќта на Вештерките костим дизајнирање, дома décor, и листата е бескрајна.Идеален подарок за семејство и пријатели кои сакаат да се направи нокти.Ако сакате да видите повеќе VAGA производи, кликнете на нашиот бренд име под насловот на овој оглас.DIY Помине Уметност со Помине Уметност Глина : Можете да го користите rhinestones помине во прав за да се направи DIY ноктите дизајни.Нов Ден, Нов Изглед - Со VAGA Модата и секогаш сакаат да се ажурира на најновите трендови.Забелешка : за Да се подобри ефект, ние препорачуваме користење на VAGA е нокти ленти и други украси.Идеални за почетници и професионалци Живописни бои содржат жолта, зелена, розова, црвена роза, сина и така натаму со голема уникатни модели правење на вашиот занаети повеќе шармантна и привлечна.Додадете Ова до Количка Сега & Set Вашата Имагинација Бесплатно да Креирате Прекрасни Помине Décor.Нашите помине уметност резерви се погодни за двете ноктите салон или за домашна употреба.Исклучителна Карактеристики : Помине уметност налепници доаѓа во различни форми, вклучувајќи мечето, 3 D пеперутка нокти налепници, жаба, кравица, итн.Убаво & Мека Помине Уметност Глина : 3 D помине уметност парчиња се идеални за накит, ракотворби, Божиќ décor, итн.Жените Помине Уметност Мода се зголемува секој ден со уникатни дизајни и модели.VAGA помине уметност декорација колекција ви нуди уникатни и фасцинантни дизајни.Ноктите Лепило Налепници : Налепници за ноктите уметност дизајн комплет се направени на безбедно и нетоксичен полимер глина.Помине Уметност Парчиња : Одлична за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, на доградба на акрилни нокти, итн.DIY нокти налепници со светли бои и избрани форми се задоволат секојдневните потреби кои ви даваат симпатична ноктите.

Декларирани својства

Најдобри предлози