.

.

Граница Вклучите СС‑5GL Граница Вклучите за ENDSTOP РАМПИ 1.4 СС‑5GL Живот може да достигне 30 милиони пати

Граница Вклучите СС‑5GL Граница Вклучите за ENDSTOP РАМПИ 1.4 СС‑5GL Живот може да достигне 30 милиони пати

Мислење на купувачите:

DEN 290.16
Износ
Залиха

Овој производ може да се примени за да се линеарни, засилувач и видео засилувачи и модули.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Оваа граница вклучите е многу добра и многу практични за апликации како што се плоча контрола.Со 10 прекинувачи може да ги исполни вашите употреба и замена потреби, многу практично.Употреба на високо‑квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век, животниот век може да се добие 30 милиони пати.

Декларирани својства

Најдобри предлози