.

.

AFGF Бања Полици со Вшмукување Чаша tripods, Потрошувачка-Бесплатно, без Перфорација, никаква Трага Агол Кошница Полици

AFGF Бања Полици со Вшмукување Чаша tripods, Потрошувачка-Бесплатно, без Перфорација, никаква Трага Агол Кошница Полици

Мислење на купувачите:

DEN 708.00
Износ
Залиха

Ако го направи тоа право, објектот ќе биде безбедно прицврстени на ѕидот.Тоа е повеќе издржливи и посилна од вшмукување чаша.На proudct е лесно и брзо да го инсталирате.'Рѓа-доказ и лесно да се чисти : се Направени од издржлив пластика, тестирани за сила и живот, издржливи и трајни; интегрирање на мозоци дупки се спречи вода од собирање и помогне задржиш чисти.Аголот туш caddy вшмукување чаша работат одлично во туш/ бања/ када/ контра врвот/ кујна и повеќе.Опис : Големина : 29.Шупливи дизајн држи работи како шампон, туш гел, средството за смекнување на косата и лицето почист воздух и сува брзо и не се склони кон mildew.Имајте на ѕид е сув и кога да го користи.Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Оваа моќна туш агол управување со вшмукување чаша работи најдобро за не-porous, отпорна, мазни површини, како што се стакло, огледало, полиран метал, од нерѓосувачки челик, од пластични одбор, ѕидни плочки, зрнеста гранит, итн.Направи вашиот дом повеќе среди,голем капацитет за складирање обезбедува доволно простор за да се стави предмети.Безбедно и еко-пријателски,не-токсични,без штета за здравјето на луѓето,и исто така многу издржливи во употреба.Силно лепило може да биде вметнат на ѕидот за долго време.Го стави на ѕидот на секој агол, особено погоден за нашата шампон и бања производи во нашата Бања.Мулти-функција Фан-облик Агол Складирање Рек - Тоа може да бидат поставени во било кој агол од ѕид, особено погоден за нашата шампон и бања производи во бањата, а да не зборуваме премногу позиција.Дизајн и Безбедна, ефикасна употреба на бања, кујна агли и други валиден простори, не мора да се грижите за тоа што не постои простор за шампон туш гел за чистење на лицето, итн, Тоа има силна вшмукување функција и не ќе падне.Бања Моќен Складирање Носителот Полица Удар Слободни Туш Организатор Рек Basket Features : Лесно да се инсталира за избор на ѕидни површини : за мермер, base, стакло, плочка, речиси било која површина, но за најдобри резултати, користете на не-porous површини, како што се стакло, плочки или fiberglass.Агол Решетката за шампон, туш гел, козметика за коса, клима уред и повеќе.4x22x13cm Material : ABS+PVCColor : бела,black Package тежина : 513g Theme : Дома, Garden Package вклучуваат : 1 x Складирање Holder Note : големината на прирачникот за мерење може да има некои грешки, тоа е во рамките на опсег од ±1 см, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози