.

.

JLFSDB Инверзија Табела Тешки Инверзија Опрема Превртена Машина Домашна Фитнес Опрема Превртена Помошен Уред наопаку

JLFSDB Инверзија Табела Тешки Инверзија Опрема Превртена Машина Домашна Фитнес Опрема Превртена Помошен Уред наопаку

Мислење на купувачите:

DEN 1960.80
Износ
Залиха

Вртење табела : вртење маса има силна товарот капацитет, што ќе ви овозможи да invert на "неограничено" инверзија агол.Сигурна и стабилна : На здрав гума не се лизга кат стабилизатор спречува било движење кога превртено и лесно може да се одржи на телото.Гравитацијата табела прави превртен движење едноставна и безбедна, и тешки-должност интегрирани челична рамка прави worktable постабилна и издржливи.Прецизноста чак + безбедност заклучување систем го прави контра побезбедно и посигурно кога тоа е превртена. 3 задни crossbar со прилагодливи аголна позиција олеснува обратна прилагодување на агол, елиминирање на потребата за типичен прашка систем.Вртење на табелата прави обратен лесно.Вграден-во тешки-должност тубуларна челична рамка со максимално оптоварување од 350 килограми.На inverting маса има силна товарот капацитет, кој ви овозможува да заклучување и отклучување на "неограничено" инверзија агол, обезбедување на поголема сигурност и безбедност кога превртено.Опремен со удобни дебели и мека пена backrest, прометот табела ќе ви обезбеди со одлична удобност треба по разумна цена.Користење на производот за 5-10 минути наутро и навечер, ќе помогне да се водат, декомпресија и да се релаксираат вашите мускули и ' рбетот.Всушност, овој неверојатен уред има обезбедено повеќе од 30 докажани здравствени придобивки на телото.На пример : Помага да се елиминира болката во грбот и болки; Има позитивно влијание врз варењето на храната и имунолошкиот систем; Подобрување на циркулацијата на крвта; функцијата на белите дробови; Подобрување на држењето на телото; Намалување на стресот; Апсолутно ве насмее!Карактеристики : Висина-прилагодливи за секој до 4.2 метри (1.3 метри) за да се 6.2 нозе (1.9 метри); Тапациран кревет и потпирачи за глава за максимална удобност; Мека рачка и ЕВА пена нога прстен подлога; Укината дизајн Широка и стабилна цевка рек;Имајте на ум : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани својства

Најдобри предлози