.

.

shop4ever Taco Рунда Симпатична Дете Маица

shop4ever Taco Рунда Симпатична Дете Маица

Мислење на купувачите:

DEN 287.76
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Службен Shop4 Ever Бренд.Со гордост дизајнирана и отпечатена во сад.Во текот на целиот ден игра носат за да се задржи вашето дете удобно, направени со 100% памук дише ткаенина која е безопасна за да вашиот мал една нежна кожа.Миење на внатрешноста со ладна вода.Одлично за било традиционалните Мексикански одмор или прослава, каде што ќе добиете за да се јадат многу Tacos и го прослават култура на Мексико, совршен за Cinco de Mayo или Dia De Los Muertos; Ден на Мртвите.Совршен подарок за вашите омилени малку еден од омилена тетка, чичко, баба, дедо, мама или тато за нивната слатка мала благослов, син, ќерка, внук, внука, внука или внук.Види ја нашата продавницата за повеќе одличен подарок идеи за било претстојните бебе туш, полот откриваат партија, нова мајка, нов татко, бебето е крштевањето, бебето е роденден, ноќта на Вештерките, или бебето е Божиќ.Shop4 Ever бебе облека со гордост дизајнирана и отпечатена во САД.Голема, смешна трендовски бебе изреки да ве насмее и да се направи другите да се смеат.Нашето бебе линија е направен од 100% мека памучна облека.

Декларирани својства

Најдобри предлози